BİLGİLENDİRME

 

ALDIĞINIZ RANDEVU SAATİNDEN 30 DAKİKA ÖNCE KİMLİĞİNİZ İLE BERABER KURUMUMUZA GELMENİZ GEREKMEKTEDİR
 

 

1.Sosyal Güvenlik Kurumu Sağlık uygulama tebliğine göre ani gelişen hastalık,kaza,yaralanma ve benzeri durumların harici acil kapsamına girmemektedir.Bu nedenle bu tanıma uymayan hekim muayenesinden eczanelerde katkı payı alınmaktadır.

 

2.Özellikle zihinsel engeli bulunan kişiler ile otizm ve yaygın gelişimsel bozukluğu olan çocukların diş tedavilerinin genel anestezi ile yapılmasının gerektiği durumlarda bahse konu tedavilerin sağlanması için,

.<--Detaylı Bilgi için Tıklayın-->

 

3. Kamu kurum ve kuruluşlarında 5434 sayılı T.C. Emekli Sandığı Kanununa tabi olarak çalışan ve sağlık hizmetleri çalıştıkları kurumları tarafından karşılanan kamu personeli ile bakmakla yükümlü olduğu kişilerin sağlık hizmetleri 15.01.2010 tarihinden itibaren Sosyal Güvenlik Kurumunca devralınmak suretiyle karşılanacaktır.T.C. kimlik numarası ve emekli sicil numarası yazıldığı halde hak sahipliğinin görülememesi veya bakmakla yükümlü olduğu kişi sayısının eksik olması durumunda, eksikliklerin tamamlanması için devlet memurlarının çalışmakta oldukları Kurumlara başvurmaları gerekmektedir.

 

4.Poliklinik başlama ve bitiş saatleri;

Gündüz Vardiyası : 08:00 - 17:00

 

5.24 saat Nöbetçi Polikliniğimiz hizmet vermektedir.

 
 
Ek Mesai Randevu Süreleri

 

Nasil Randevu

 

Cerrah Randevu

 

 

SHKS

 

Personel Giriş

 

Sanal Tur