BİLGİLENDİRME

Randevu Sistemimiz MHRS (Merkezi Hastane Randevu Sistemi) sistemine geçmiştir.İnternetten randevu almak için sitemizde bulunan online randevu butonuna tıklamanız gerekmektedir.Telefon ile randevu almak için ise 182 MHRS hattını aramanız gerekmektedir..

ALDIĞINIZ RANDEVU SAATİNDEN 30 DAKİKA ÖNCE KİMLİĞİNİZ İLE BERABER KURUMUMUZA GELMENİZ GEREKMEKTEDİR
 

 

1.Sosyal Güvenlik Kurumu Sağlık uygulama tebliğine göre ani gelişen hastalık,kaza,yaralanma ve benzeri durumların harici acil kapsamına girmemektedir.Bu nedenle bu tanıma uymayan mesai içi ve mesai dışı hekim muayenesinden eczanelere katkı payı alınmaktadır.

 

2.Özellikle zihinsel engeli bulunan kişiler ile otizm ve yaygın gelişimsel bozukluğu olan çocukların diş tedavilerinin genel anestezi ile yapılmasının gerektiği durumlarda bahse konu tedavilerin sağlanması için,

.<--Detaylı Bilgi için Tıklayın-->

 

3.Mesai dışı hasta kabulu başlamıştır;
Tam Gün Yasasına bağlı olarak hastanemiz mesai dışında hasta kabulune başlamıştır.Lütfen Randevu alınız

.<--Detaylı Bilgi için Tıklayın-->

 

4. Kamu kurum ve kuruluşlarında 5434 sayılı T.C. Emekli Sandığı Kanununa tabi olarak çalışan ve sağlık hizmetleri çalıştıkları kurumları tarafından karşılanan kamu personeli ile bakmakla yükümlü olduğu kişilerin sağlık hizmetleri 15.01.2010 tarihinden itibaren Sosyal Güvenlik Kurumunca devralınmak suretiyle karşılanacaktır.T.C. kimlik numarası ve emekli sicil numarası yazıldığı halde hak sahipliğinin görülememesi veya bakmakla yükümlü olduğu kişi sayısının eksik olması durumunda, eksikliklerin tamamlanması için devlet memurlarının çalışmakta oldukları Kurumlara başvurmaları gerekmektedir.

 

5. Acil kliniklerimizde; kaza sonucu oluşan

yaralanmalar, adli vakalar, kanama müdahaleleri yapılmakta olup, öncelikli olarak bu hastaların alınması gerekmektedir. Bu nedenle, diş çekimi ve muayene olmak amacıyla gelen hastaların randevu sistemine yönlenmeleri önemle rica olunur.

 

6.Poliklinik başlama ve bitiş saatleri;

Gündüz Vardiyası : 08:00 - 17:00 Ekmesai Günleri: 17:00 - 19:00 Saatleri arasıdır.

 

7.24 saat Nöbetçi Polikliniğimiz hizmet vermektedir.

 
 
Ek Mesai   Randevu Süreleri
ZİHİNSEL ENGELİ BULUNAN KİŞİLER OTİZİM VE YAYGIN GELİŞİMSEL BOZUKLUĞU OLAN ÇOÇUKLARIN DİŞ TEDAVİLERİ KURUMUMUZDA YAPILMAKTADIR. RANDEVU ALARAK KURUMUMUZA MÜRACAAT ETMENİZ GEREKMEKTEDİR

90gun

 

 

 

 

Personel Giriş

 

Sanal Tur